Stiprinātie vīni ~

ABAVAS Aroniju Ports
Tilpums 0.50l
Artikuls: 80001

ABAVAS Aroniju Ports

16.00€
+ -
Pievienot

Izcelsme

ABAVAS ģimenes vīna darītava ir Mārtiņa un Lienes Barkānu ģimenes izveidots un attīstīts uzņēmums, kurš nodarbojas ar kvalitatīvu dzērienu ražošanu no Latvijā audzētiem augļiem un ogām. Vīnogu audzēšana Latvijas klimatiskajos apstākļos ir eksperimentāla un riskanta nodarbe, kurā pieredze nāk ļoti lēni, tāpēc jau 2008.gadā Mārtiņš paralēli vīnogu stādīšanai uzsāka vīnu raudzēšanu no Latvijas ogām un āboliem. Sākotnēji mājas apstākļos. 2009.gadā viņam pievienojās diplomēts agronoms Ivars Gaiļūns, plašām zināšanām apveltīts, aizrautīgs jaunu ideju attīstības entuziasts. Jau 2010.gada Sabiles vīna svētkos Mārtiņš ar Ivaru piedāvāja nogaršot pašu brūvētos augļu vīnus. Pozitīvās atsauksmes iedvesmoja un tika nolemts reģistrēt vīna darītavu. Vīnogu audzēšanas un vīna darīšanas pieredzi Mārtiņš un Ivars ir apguvuši Vācijā, kā arī vairākos pieredzes apmaiņas braucienos pie Itālijas, Austrijas un Čehijas vīndariem.

Par produktu

Aroniju ogas ir ziemeļu lepnums. Abavas Aroniju ports ir darināts no aroniju vīna, stiprinot to ar pašu ābolu brandvīnu, kas pēc 6 mēnešu nogatavināšanas vīnam piedod dūmakainu, saldas garšas un aromāta buķeti.

Valsts

Latvija

Produkta veids

Stiprinātie vīni

Aizslēgs

Dabīgais korķis

Alk.%

15%

Pievienot vērtējumu

Nosūtīt
Atpakaļ
Citadelle Gin Blue Nun Casal Garcia Moet Chandon Estrella Damm Barcelona Mailly Champagne Polignac Cognac Wolfburn Hennesy