Lietošanas noteikumi~

www.wimo.lv ir SIA Wine & More interneta vietne, kurā Wine & More informē apmeklētājus par pieejamo dzērienu sortimentu un veido klientu vērtējuma uzskaiti par iegādātajām precēm. 

Termini

Klients — juridiska persona, kurai ir nodoms nosūtīt uz vietni www.wimo.lv  preču Pasūtījumu;

Apmeklētājs - juridiska vai fiziska persona, kurai ir iespēja, nereģistrējoties Vietnē, iepazīties ar piedāvāto sortimentu;

Tirgotājs — SIA Wine & More (reģ. Nr. 40103596739), juridiskā adrese: Ernestīnes iela 12, Rīga LV-1046

Vietne —  www.wimo.lv

Pasūtījums — pienācīgā veidā noformēts Klienta informācijas pieprasījums. Pasūtījums kalpo tam, lai Klients saņemtu informāciju par precēm, precīzu preču cenu un tās pieejamību Tirgotāja Veikalā.  

Veikals — Tirgotājam piederoša alkoholiskās produkcijas vairumtirdzniecības noliktava (speciālā atļauja (licence) VT 00000010045) un mazumtirdzniecības veikali (speciālā atļauja (licence) MT 00000010018);

1. Vispārīgie noteikumi 

Vietnē atrodamā produkcija (produkcijas paraugi) ir paredzēta iepazīstināšanai ar pieejamo preču īpašībām un sortimentu, un nekādā gadījumā nekalpo, kā arī nav uzskatāmi kā paraugi attālinātu pirkuma-pārdevuma darījumu veikšanai. Pirkuma-pārdevuma darījumi tiek īstenoti Veikala teritorijā. 

2. Pasūtījuma noformēšana 

Pasūtījumus Klients noformē patstāvīgi Vietnē. Pasūtījumus var aizpildīt tikai Vietnē reģistrēts Klients. Klients var reģistrēties Vietnē aizpildot reģistrācijas veidlapu, un pie nosacījuma, ka ir sasniedzis 18 gadu vecumu. Klienta dati no reģistrācijas veidlapas tiek nodoti Tirgotājam. Tirgotājam ir tiesības atteikt Klientam reģistrāciju Vietnē bez iemeslu paskaidrošanas, vai arī anulēt (dzēst) lietotāja reģistrāciju bez iemeslu paskaidrošanas. Lai nodrošinātu vislabāko un ātrāko servisu, minimālais Pasūtījumā norādāmais preču apjoms ir sešas vienības vai kopsumma ir vismaz EUR 50,00 (ar PVN). Par vienību tiek uzskatīti arī dzērienu komplekti, alus, sidra un dažādu bezalkoholisko dzērienu pilnie iepakojumi, kā arī tie var būt, piemēram, glāžu komplekti vai citi piederumi. Visas preču cenas Vietnē ir informatīvas un norādītas, iekļaujot 21% PVN. 

3. Pasūtījuma apstrādes termiņi 

Divu darba dienu laikā pēc Pasūtījuma noformēšanas un iesniegšanas Vietnē, Klients savā norādītajā elektroniskā pasta adresē saņem informāciju par Pasūtījumā norādītajām precēm, tai skaitā par konkrētajā brīdī spēkā esošu katras preces cenu Veikalā, kā arī Tirgotāja kontaktinformāciju. Tirgotājs var sazināties ar Klientu, lai precizētu informāciju par Pasūtījumā norādītajiem produktiem.

4.Preču iegāde 

Vietnē izvietotā informācija par preču cenām un sortimentu ir informatīva. Precīzu informāciju Klients var saņemt Veikalā. Preču pārdošana tiek veikta Veikala teritorijā. Klients, veicot preču pirkumu Veikalā, var pieteikt Preces piegādi, kuras nosacījumi tiek atrunāti atsevišķi. Preču piegādes pakalpojums pieejams tikai Klientiem – juridiskām personām.

5. Preču apmaksa

Preču aptuvenā cena, bez piegādes izmaksām tiek norādīta Vietnē un kalpo Klienta informēšanai par cenām Tirgotāja Veikalā konkrētajā laikā. Tirgotājs var mainīt preces cenu Vietnē. Noslēdzot pirkuma darījumu, Tirgotājs nodrošina šādus apmaksas veidus.

  1. Saņemot priekšapmaksas rēķinu, Klients veic apmaksu bankā un, kad samaksātā summa ir ieskaitīta Tirgotāja kontā, var saņemt rezervēto preču kopumu. 
  2. Skaidrā naudā vai ar norēķinu karti Tirgotāja mazumtirdzniecības veikalos;

6. Lojalitāte

Veicot preču iegādi Tirgotāja Veikalā un sevi identificējot, Vietnē reģistrētam Klientam ir iespēja izmantot Tirgotāja interneta Vietnes bonuspunktu programmu.

7. Preču saņemšana

Juridiskas personas. 

Klients var veikt rezervēto preču iegādi, vai apmaksāto preču saņemšanu mūsu veikalos Vīna paviljons | Krastmala - Miesnieku ielā 14, Rīgā (11,novembra krastmalas un Miesnieku ielas krustojums) un Vīna paviljons | Āgenskalns - Nometņu ielā 61, TC ArcadA telpās. Ja Pasūtījumā norādītās preces netiek izņemtas 3 darba dienu laikā, rezervācija tiek automatiski atcelta un rezervētais preču kopums vairs nebūs pieejams.

Fiziskas personas. 

Saskaņā ar Alkoholisko dzērienu aprites likumu, alkoholisko dzērienu pārdošana attālināti un to piegāde fiziskām personām ir aizliegta. Klients var veikt preču iegādi mūsu veikalos Vīna paviljons | Krastmala - Miesnieku ielā14, Rīgā (11.novembra krastmalas un Miesnieku ielas krustojums) un Vīna paviljons | Āgenskalns - Nometņu ielā 61, TC ArcadA telpās. Veicot preču pirkumu Tirgotājs ir tiesīgs pieprasīt Klientam apliecināt savu identitāti un vecumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu: pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību.

 

8. Preču atgriešana

Klientam ir tiesības atdot atpakaļ Veikalā iegādātu bojātu preci, apmainīt to pret jaunu vai atgūt par preci samaksāto naudu. 

Ja Klients pilnīgi vai daļēji atsakās no preces vai atdod atpakaļ nepienācīgas kvalitātes preci, līdzekļi tiek atmaksāti Klientam šādā kārtībā: Priekšapmaksas gadījumā preces vērtība tiek atmaksāta Klientam veidā, kas atbilst preces apmaksas veidam, attiecīgo maksājumu sistēmu iekšējā reglamenta noteiktajos termiņos Klienta bankas kontā. Samaksas fakta apstiprināšana ar apstiprinošo dokumentu iesniegšanu ir obligāts naudas līdzekļu atmaksāšanas nosacījums. 

Ja preces apmaksa veikta skaidrā naudā, atdoto preču vērtība tiek atmaksāta Klienta bankas kontā 7 (septiņu) dienu laikā. Samaksas fakta apstiprināšana ar apstiprinošo dokumentu iesniegšanu ir obligāts nosacījums. Preces vērtības atmaksa tiek veikta, obligāti iesniedzot Klienta personu apliecinoša dokumenta kopiju un noteikta parauga iesnieguma kopiju. Preces vērtības atmaksa tiek veikta pēc obligātas Klienta elektroniskās vēstules saņemšanas, kurā norādīti maksājuma rekvizīti un kas nosūtīta uz adresi sales@wimo.lv no pasūtījuma noformēšanā norādītās elektroniskā pasta adreses. 

 

Noteikumi tapuši saskaņā ar šādiem normatīvajiem aktiem:

  • Alkoholisko dzērienu aprites likumu.

Ja Jums rodas jautājumi par lietošanas noteikumiem, sazinieties ar mums!