Sarkanvīns ~

Le Renard Pinot Noir Bourgogne AOC 2015
Reitings: Vivino 3.6
Tilpums 0.75l
Artikuls: 78047

Le Renard Pinot Noir Bourgogne AOC 2015

22.00€
+ -
Pievienot

Izcelsme

Devilāru ģimenes locekļi kopīgiem spēkiem rūpējas par trim vīndarīšanas īpašumiem. Kopš 1996. gada Bertrāna un Kristianas Devilāru un viņu bērnu Amorī un Auroras pārvaldītā Domaine des Perdrix, kas atrodas Kotdenuī vīna reģionā, izpletusies 12 hektāros labāko vīnadārzu Nuisenžoržas un Vonromanē ciemos. Gandrīz 5 hektāri no šīs zemes atvēlēti Nuits Saint Georges Premier Cru ražošanai, šo vīnu vidū ir arī lieliskais Aux Perdrix, kurš ir quasi-monopole (99%) vīns. Kopumā ģimenei pieder 37 ha vīnadārzu, 15 ha no tiem klasificēti kā Premier Cru. 27 ha zemes apstādīti ar Pinot noir, bet 10 ‒ ar Chardonnay šķirnes vīnogulājiem. Ierobežots skaits Devilāru ģimenes izraudzītu vīnu no citiem Burgundijas labākajiem īpašumiem tiek tirgoti ar Le Renard vārdu.

Par produktu

Šis 100% Pinot Noir neatstāj vienaldzīgu! Sulīga, intensīva garša ar tumšo ogu un lakricas notīm. Aromātā noteicošie ir kazenes, upenes un meža notis. Augsni veido kaļķakmens un māls, kas ļauj dominēt arī mineralitātei - īpaši mālam. Vīnam piemīt ilga, sulīga pēcgarša un maigi, zīdaini tanīni.

Valsts

Francija

Pilnība

Viegls
  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
Piesātināts

Vīnoga

Pinot Noir

Ēdienu saderība

Putnu gaļa, Siers

Reģions

Burgundija

Produkta veids

Sarkanvīns

Aizslēgs

Dabīgais korķis

Alk.%

13%

Pievienot vērtējumu

Nosūtīt
Atpakaļ
Juvé & Camps Hennesy Wolfburn Estrella Damm Barcelona Mailly Champagne Moet Chandon Glen Talloch Polignac Cognac Casal Garcia