Kā iegādāties~

Esam parūpējušies, lai ceļš līdz pirkumam Jums būtu vienkāršs, ērts un izdevīgs.

  • Izvēlieties. Izvēlieties dzērienus un aizpildiet reģistrācijas formu. Apstipriniet, ka esat iepazinies ar vietnē minētajiem lietošanas noteikumiem. Lai nodrošinātu Jums vislabāko un ātrāko servisu, minimālais Pasūtījumā norādāmais produktu skaits ir 6 (sešas) vienības vai summa ir vismaz EUR 50,00 (ar PVN).  Mēs ar Jums sazināsimies un informēsim par preču pieejamību un cenu. Jūs varēsiet vienkārši pārraudzīt Pasūtījuma izpildes stāvokli savā reģistrācijas kontā.
  • Saņemiet sūtījumu un baudiet.
  • Juridiskas personas.  Klients var veikt preču iegādi mūsu veikalos "Vīna paviljons" Brīvības ielā 90, Rīgā (Brīvības un Matīsa ielu krustojums, ieeja no Vidzemes tirgus) un Nometņu ielā 61, TC ArcadA telpās. Ērta piekļūšana, mūsu klientiem iebraukšana un uzturēšanās Vidzemes tirgus teritorijā 1h bez maksas.   Ja Pasūtījumā norādītās preces netiek izņemtas 3 darba dienu laikā, rezervācija tiek automatiski atcelta un rezervētais preču kopums vairs nebūs pieejams. Plašāku informāciju par dzērienu iegādi varat uzzināt, iepazīstoties ar lietošanas noteikumiem.
  • Fiziskas personas. Saskaņā ar Alkoholisko dzērienu aprites likumu, alkoholisko dzērienu pārdošana attālināti un to piegāde fiziskām personām ir aizliegta. Klients var veikt preču iegādi mūsu veikalos "Vīna paviljons" Brīvības ielā 90, Rīgā (Brīvības un Matīsa ielu krustojums, ieeja no Vidzemes tirgus) un Nometņu ielā 61, TC ArcadA telpās. Ērta piekļūšana, mūsu klientiem iebraukšana un uzturēšanās Vidzemes tirgus teritorijā 1h bez maksas. Veicot preču pirkumu Tirgotājs ir tiesīgs pieprasīt Klientam apliecināt savu identitāti un vecumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu: pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību.

 

Ja rodas kādi jautājumi par dzērienu iegādi, sazinieties ar mums!